Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a tápról,...

Mit gondoltok erről a tápról, az alábbi konfigurációval?

Figyelt kérdés

FX 8350 processzor

GTX 960 OC verzió

Coolermaster hűtőtorony

16 GB ram

Asrock Extreme 4 alaplap


Lehet, hogy egy kicsit sok a teljesítmény, de nagyon jó árban van, és a Coolermaster elvileg jó márka nem?

[link]


Vagy elég lenne ez?

[link]



2015. nov. 1. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó márkák, de egyik sem az igazán jó széria.

FSP 550W Raider S 550 80+

Seasonic S12II-520 520W

Thermaltake 530W Hamburg

Super Flower 550W Bronse Serias

Ezeket nézd meg!

Alaplap inkább ez: Gigabyte 970A-UD3P

2015. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az alkatrészek már megvannak, csak gallyrament a tápom, és kell venni egy újat. Most egy jó minőségű 350W-os van benne, de a régi videokarimat (4770-et) kellett visszakötni, mert a GTX 960-hoz már kevés ez a cucc.


Egyébként az asrock-ot a firewire miatt választottam, mert nekem van egy félprofi stúdió hangkártyám, amivel egy otthoni "zenestúdiót" üzemeltetek, és az firewire csatis, amikor vettem, akkor még nem jött ki belőle az usb-s verzió.

2015. nov. 1. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem javaslom az ilyen olcsó cooler master tápokat, mert borzasztóan hangosak (főleg stúdiómunkához). Szóval felejtsd el. Sajnos ilyen olcsón nehéz egyébként is jót találni, de ezek egyenesen borzalmasak.


Be Quiet! Pure vagy Corsair CS szériák azok, amik jók ilyen felhasználáshoz.

2015. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fso Raider 550-et bele.
2015. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!