Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát cseréltem (Asus...

Videókártyát cseréltem (Asus HD 7750) és nem tudom rendesen beállítani a felbontást. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Windows 10-em van, a drivert felraktam,de így se megy úgy, mint előtte. Szóval az előzővel duplikáltam a képernyőt (monitor + TV) 1920x1080 felbontással és szép képet adott. Na most valamiért a TV-n mutatja a 1920x1080-as felbontást, de a monitort nagyon homályosan mutatja. Ha a monitort állítom be elsődlegesnek, akkor max az 1600x1200-as felbontást bírja. Monitort azóta se cseréltem, szóval bírnia kéne 1920x1080-t is. Tudna valaki segíteni?

2015. nov. 2. 17:35
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem igazan ertelek de uj vga kor igy erdemes driverezni:


regi vga osszes telepitett programjat letorlod (driveren kivul is barmi ami magatol driverel egyut nem jon le) illetve minden mentett beallitast is torolj ilyenkor


ujrainditod gepet


legujabb drivert leszeded hivatalos AMD oldalarol, vagy a vga hoz kapot lemezrol


ezt feltelepited tiszta telepitessel ahogy neked jo (ha lehet valasztani)


ujrainditod gepet,

aztan driveret kezded piszkalni ahogy neked megfelel


lehetseges hogy valakiert a monitor driveret is frissitened kellene ezt is teheted ilyen tiszta telepitessel vagyis mostanit letorlod es legujabb hivatalost felteszed ujrainditassokkal persze


szoval kerdesre szoritkozva volt egy regi vga d azzal ket megjelenito FHD t birt

ezzel csak az egyik bir fhd t


probaltad ar masik csatlakozoba (ha van a vga n)?

probaltad mar masik kabelel?

regi vga amugy mi volt?


es ennek a vga nak mi a pontos tipusa?

2015. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen bemenet van a monitoron es a tv n?


netan ezek pontos tipusat is leirhatnad

2015. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de már megoldottam. Egy újratelepítés segített :)
2015. nov. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!