Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha valakinek van ehhez hasonló...

Ha valakinek van ehhez hasonló PCje - kiegészítésnél csatoltam a linket - az meg tudná mondani, hogy kb~ hány fpsel fut rajta a CSGO low, illetve mid graphon?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 3. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Örülök, de nem kérdeztem, te kérdőjelezted meg az én hozzáértésemet, nem pedig fordítva.
2015. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugye hogy ugye ? :) Nem érted, mi ?
2015. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Programtervező informatikusnak tanulok én is, de az ilyen hardware-es dolgokkal nem vagyok tisztában annyira egy pár éve, annak is a tudatában vagyok, hogy olcsóbban össze lehet pakolni gépet, a linket csak azért dobtam oda, hogy kb hozzávetőlegesen tudjam, hogy egy ilyen gép mit tudna nekem produkálni...:) Olvastam, hogy minimum 70fps, átlagban 90-110, max 300 körül van, gondoltam még rákérdezek itt, hátha rendelkezik valaki ilyen videokártyával, mert CSGO esetében inkább az határozza meg a teljesítményt
2015. nov. 3. 15:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Legjobb az lenne, ha leírnád, hogy max. mennyit költenél rá és fognak írni neked 1-2 jó konfigot. Feltéve, hogy ErPeti megengedi.
2015. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A CSGO egyébként egy integrált cuccon is elég jól elfut, úgyhogy még ilyen árban is össze tudsz rakni olyan gépet, amin meglesz 120+ fps, de a GT 740 egy kifejezetten gyenge kártya.
2015. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
max 120-130k-t szánok a gépre, fő támpontnak ezt a CSGOs 120+fps-t állítottam, mert ez az a játék, aminek legnagyobb a gépigénye és játszani fogok vele, ezen kívül csak programozásra fogom használni
2016. jan. 4. 14:09
 17/17 anonim ***** válasza:
kérd bele a 750ti-t és jól elfut
2016. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!