Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zúg a számítógépem, az mennyir...

Zúg a számítógépem, az mennyire baj?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom és egyből zúg. Valahonan hátulról jön. Egyik ventinlátor ilyen hangos szerintem. az baj? van benne ha jól tudom 3 ventinlátor, 2 atápon, 1 a procin, 1 a gépházon. A proci hűtő kicsit porors, de azt tisztítom folyamatosan. Baj hogy zúg? annyira nem zavar, csak aggodom, hogy miért zúghat igy. Vagy lehet a 3 ventinlátor egyszerre? Nem tudom hogy minőségi e a ventinlátorok, hűtők, azt tudom, hogy minden ami benne van gyári, kivéve a videókártya, az passzív hűtésű, én vettem hozzá. Köszönöm előre is a válaszokat

2015. nov. 4. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a táp ventilátorának a csapágya ment tönkre.
2015. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém már egy éve zúg, de csak néha. Ha megbillentem, megszűnik a zaj. Az elején elvittem szervizbe, ott persze nem zúgott, visszaadták, hogy semmi baja.
2015. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is a tápra gyanakszom. szépen kitisztítottam a hűtőket, kívéve aproci hűtőt, mert nincs pasztám, vagyis elfogyott, de veszek, és azt is kitisztítom. atápegységet meg most fogok venni egy FSP tápot. Most egy Codegen táp van a gépembe.
2015. nov. 4. 09:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem folyamatosan búg. Multkor leszedtem az oldalát, és halgattam, hogy honnan jöhet. amint kikapcsoltam, a gépet, egyből elmúlik abúgás, akkor a ház hűtője, meg aproci hűtője még egy picit forgott, de a tápé már nem..
2015. nov. 4. 10:00
 5/12 Tengor ***** válasza:
100%
Derítsd ki mindnél hamarabb, hogy mi zúg és szüntesd meg a problémát. A csapágyak kopása miatt van a zúgás és ez együtt jár azzal is, hogy kevesebb légáramot biztosít a ventilátor, így magasabb hőmérsékleten üzemelnek a hűtött eszközök.
2015. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, és ezt hogyan tudom kideríteni, hogy melyik zúg hangosan?
2015. nov. 4. 10:08
 7/12 Tengor ***** válasza:
100%
Hallgatózol. Ha bátrabb vagy, akkor egy pillanatra megállítasz egyet-egyet és ha abbamarad a zúgás, akkor az a hangos :)
2015. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :) Minden kedves válaszolónak, ment a zöld kéz :)
2015. nov. 4. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a kodegány tápod a hibás... gyorsan cseréld le.
2015. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Holnap veszek egy FSP BLuestorm 400Wattos tápot
2015. nov. 5. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!