Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet probléma hogyan...

Billentyűzet probléma hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés
Régebben kezdődött hogy a numerikus billentyűzet bizonyos billentyűi nem akartak működni, mondom ok, biztos megy tönkre már ez a sz*ar. Aztán egyszer csak már az enter meg a backspace sem működött. Elkezdtem a z usb portok között dugsdosni, mire vissza jött a numerikus billentyűzet rendesen. Aztán valahogy nagy nehezen az enter meg a backspace is. Most ma reggel óta ott vagyok hogy a numerikus billentyűzetem működik, de az enter meg a backspace nem. Biztos hogy nem a billetyűzet hardverhibája. Valami ötlet?
2015. nov. 5. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a billentyűzet hibája. Ha már régi a cucc akkor előfordul az ilyesmi. Nem az usb portok közti dugdosás oldotta meg kis időre, hanem szimplán a billentyűzeten hibás valami már, és néha megy, néha nem. Azt javaslom vegyél újat (ha már nincs rá garancia).
2015. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De még is mi a hibás? Azért egy billentyűzet nem egy túl bonyolult mechanika, vagy működik, vagy nem.
2015. nov. 5. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!