Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy fx 8350 mellé milyen...

Egy fx 8350 mellé milyen választás egy Be Quiet Dark Rock Advanced C1 BK014 processzor hűtő?

Figyelt kérdés

Megéri az árát a hütő? Jol hüt terhelés alatt? A processzort nem akarom huzni csak alapon járatom.

Jelenleg a gyárival használom 1 napja de az kuka. Erre a hütöre gondoltam mellé. Tudom hogy jo márka ezért esne a választás erre.

Köszönöm elöre is a válaszokat.



2015. nov. 5. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo valasztas.
2015. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztosan jo választás? Csak meet tudom hogy ennek a procinak nem elég mindenféle szedett vedett hütö. És azt sem szeretném ha holnap után dobhatnám ki. De ha azt mondjátok hogy ez a hütö jo hozzáakkor elhiszem. De ha esetleg van jobb is akkor azokat is meghallgatom.:)
2015. nov. 5. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben az árban inkább Deepcool Neptwint vennék.

Amúgy meg az FX-et bűn nem tuningolni :DD

Hidd el, sokat jelent.

4ghz felett érzi igazán jól magát.

2015. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy fx8350 gepem 5ghzre huzva, bar mar nem hasznalom de 70 alatt volt terheles kozben is sok hazhutovel (2) es 1 dark rock pro 3al. Ha ez megis erdekel a huzas akkor a drp3 nagyon jo a be quiettol.
2015. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Melyiket válasszam?

DeepCool NEPTWIN processzor hűtő vagy Be Quiet Dark Rock Advanced C1 BK014 processzor hűtő?

2015. nov. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!