Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség az r9 380 4...

Mi a különbség az r9 380 4 gb-os kártyák közt?

Figyelt kérdés

Az hogy gygabyte, asus, msi , sapphire vagy más cég gyártja az mindegy?

Árban van különbség, akkor minőségben is?

Vagy csak a márkát kell megfizetni?

Sőt én a sapphire-n belül is láttam áreltérést dual-x ,oc itx, és nitro közt.

(ezek 2 gigásak de miért van a 3 között 10k ft

különbség?)

Én 70k körül néztem és a sapphire radeon r9 380 4gb nitro 65-ért megtetszett. Az jó?

Bocsi a sok kérdésért, de ahhoz hogy megértsem ezeket ennyi kérdédt kellett feltennem. Ha csak 1-2-t írnék ki akkor továbbra sem érteném.

(egyébként ugyanez nvidia-nál is van. prociknál nincs csak vidikariknál)



2015. nov. 6. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Valami chipset is van a dologban...
2015. nov. 6. 13:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alapkártya ugyan az a hűtés tér el és ,hogy van ami gyárilag tuningolt. De minden márka tökéletes ugyan annyi garanciával általában. Amelyik a legolcsóbb azt vedd meg.
2015. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát csak és kizárólag a hűtés a különbség? Akkor scythe ninja plus 2 elég hűtést ad?
2015. nov. 6. 14:18
 4/7 Stark2000 ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az véletlenül nem processzorhűtő? Amúgy Sapphiret tudom ajánalni. 65k jelenleg legolcsóbban a 4gb-os Nitro 380, és elég szép hűtése van illetve teljesítményben sem utolsó.
2015. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Sapphire-vel sohasem volt gondom a hűtése is jó.
2015. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:

Csak a hűtés, esetleg más márkájú VRAM van rajta, vagy gyári OC (amit otthon simán megcsinálsz ingyen).

A Sapphire R9 380 4GB 65K-ért best buy.

2015. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4-es : igen az procihűtő csak gondoltam hogy a teljesítménye miatt még a vidikari hűtőjének is besegít.
2015. nov. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!