Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni ezt a...

Mennyiért tudnám eladni ezt a gépet?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! El szeretném adni a számítógépemet amit játékra állítottam össze. Sajnos nincs sok időm, keveset vagyok itthon, szóval laptopot szeretnék helyette (kolesz miatt + tanulás)


Minden tartozéka hibátlan, garancia van az összes alkatrészre, kivéve a számítógép házra.


Proci: AMD FX-6300

Alaplap: MSI 970 GAMING

Videokártya: MSI R9 380 GAMING 4G

Memória: Kingston HyperX Fury 8GB (Fekete)

Merevlemez: WesternDigital Black 1TB (FZEX)

Tápegység: FSP Hyper 500

Ház: CoolerMaster K350


A processzort soha nem tuningoltam, mivel nem vettem hozzá jó hűtőt (maradt a hangos gyári :/ ) Meg nem is értek hozzá nagyon..


A gépet próbáltam úgy összerakni, hogy passzoljanak a színek. Pl. mindenből fekete / piros szín. (Tudom, hogy nincs sok jelentősége, azonban szerintem tök jól néz ki)


Mennyit kérhetnék maximum érte?



2015. nov. 6. 18:26
 1/2 cicka04 ***** válasza:
170.000Ft körül, de lehet, akár 180.000Ft is.
2015. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
180.000Ft már szörnyen sok érte mivel a processzor nagyon gyenge ahhoz a vga-hoz... így a gép aránytalan és cserélni kell majd a procit darabonként jobban megérné eladni
2015. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!