Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD Sentintel szerint 58...

HDD Sentintel szerint 58 fokos a vinyó, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám laptopját használom kb 1-1,5 éves és ilyen átlagos használat mellet, hogy netezés, torrent, filmnézés felmegy pár óra alatt 57-58 fokra. Miután bekapcsolom a gépet eleinte zöldnek jelzi, de nem sokkal utána már a sárga tartományban mozog. Szóval gyakorlatilag ha csak windows van betöltve és semmi extrát nem csinálok már 50-en pár fokos.. Egyfelől nem tudom nem lesz e ettől komolyabb baja, másrészt rohadt zavaró mert iszonyú lassú is mellé a gép: filmek akadoznak, szenvedés a netezés főleg bármi ami flash.. Mit tehetnék? hogyan kaphatna valami kis extra hűtést?

#melegedő HDD #laggoló gép
2015. nov. 7. 19:38
 1/3 szántóvető ***** válasza:
újonnan nem melegedett ennyire?venti megy?volt már takarítva?amd procis?alapjáraton hány % a processzor haználat?
2015. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz rá hdd hűtőt.
2015. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem újonnan is hasonlóan melegedett, de talán nem ennyire. Azért nem tudom, mert csak akkor telepítettem a HDD sentinelt, amikor video lejátszással gondjaim akadtak, ami nevetségesnek tűnt, mert full HD-t is simám bírnia kéne a gépnek. Azt tippeltem rosszabb kondicíója lesz, de "csak" 95%-os. Azt hogyan tudom ellenőrizni, hogy megy e a venti? Nem, nem volt még takarítva. Nem amd procis. Alapjáraton a feladatkezelő szerintem 1-3% a cpu használat.
2015. nov. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!