Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 2-db DDR2-ES 2GIGA RAMOM...

Van 2-db DDR2-ES 2GIGA RAMOM na most ha be teszem őket külön külön működik és ad képet a monitor de ha együtt a kettőt teszem be akkor meg nem! Mi a baj?

Figyelt kérdés
mind a két foglalat hibátlan az alaplapomon tehát tényleg nem tudom mi van..eddig nem volt semmi baj..bár mikor egy hónapja kb meg vettem a másik ramot is ezt játszotta de kb egy két ki be rakás után jó lett!tudtok valami megoldást?

2015. nov. 7. 20:25
 1/7 Tengor ***** válasza:
Nem kezeli azt a RAM mennyiséget az alaplap.
2015. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de eddig is jó volt..most 4giga ramot nehogy már ne bírjon el! több mint 1-hónapig semmi baj nem volt és most hogy takarítottam a gépet és vissza tettem most lett nem jó!
2015. nov. 7. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor talán írd le az alaplap pontos típusát.


Próbáld másik sorrendben, másik foglalatban...

2015. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


veszek jövőhónapban így is úgy is újat,de addig jó lenne még ezzel jókat gépezni..mondom eddig ment 4gb ramal most csak 2gb-al..jó mind két foglalat pedig! :/

2015. nov. 8. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg, hogy kifújod a foglalatokat, hátha az egyiknél nem úgy akar érintkezni.


De 8 gigáig kezelnie kell a RAM-ot.

2015. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tengor ***** válasza:
Ááááh, hat az az apróságot kifelejtetted a leírásból, hogy előtte turkáltad a gépet. Akkor nyilván valami tönkrement a turkálás közben.
2015. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oda írtam hogy ki lett a takarítás után próbálva egyesével mind a két ramal mind a két foglalat és jó..csak együtt nem akar menni a kettő! oda írtam a második válaszban asszem vagy a 3-ban!
2015. nov. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!