Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudtok az XFX kartyakrol...

Venom84 kérdése:

Mit tudtok az XFX kartyakrol pl xfx r9 380. Jo marka, meg bizhato az xfx? Nagy arkulonbseg van az xfx es mas nagy neves markak kozott pedig ugyan az a kartya tipusa pl asus r9 380 es xfx r9 380

Figyelt kérdés

#xfx video kartya megbizhatosaga
2015. nov. 8. 01:33
 1/8 A kérdező kommentje:
es a Powercolor tipusu kartyakrol es szeretnek hallani valamit,ha tudtok.
2015. nov. 8. 01:35
 2/8 anonim ***** válasza:
xfx nagyon jó tápokat csinál, szóval abból kiindulva jó márka. De azért az asus is jó(jobb) a hűtés terén.
2015. nov. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kornél bácsi ***** válasza:

Az xfx egyáltalán nem rossz márka.


Sőőt. XFX az egyik legjobb AMD kari gyártó. Annyi, hogy hazánkban nem annyira ismert.

Na de várjunk csak... :) az ASUS-t is miért ismered? Mert csinál mindent. TV, Laptop, alaplap, vidikártya... sőt mostmár telefont is.

XFX meg kevesebb dologgal foglalkozik, de azokat fszán megcsinálja.


XFX kb 10 éve gyárt videókártyákat és tápokat. Állandó több nyelves supportjuk van és kevesebb hibás terméket is dobnak, mint pl az asusnak.

(laptopszervízben, bontóban 10 laptopból 6 asus :D)



AMD kártyákat sokan gyártanak, saját tapasztalatom alapján sorba rakom. Ez saját vélemény, ne kövezzetek meg érte :)

Balról a legjobbal kezdve.

MSI>Sapphire és XFX>Asus>Giga


MSI-t mint márkát nagyon szeretem, ha tehetem csak azt veszem. Soha nem volt vele bajom illetve nem sok hibáról tudok.


Sapphire: Régebben nagyon jó gaming kártyákat csináltak. Utóbbi időben nem nagyon volt dolgom Sapphire, de ránézésre látszik, hogy a kidolgozásuk még mindig 1 osztályú.


XFX: leírtam feljebb. Tápjaik nagyon jók.


ASUS: Volt vele csalódásom.. nem rosszakk, de már nem bízok a márkában.


Giga: Kimondottan nem szeretem... 6 éve volt egy elég nagy affairunk, 2 külön support is kifejezetten bunkó volt semmi segítség.. Azóta Gigát kösz nem. Persze ettől még jók a kárytáik és valószínűleg sose találkozom azokkal a kolegákkal, de ha tudok miért ne vegyek azt ami bevált.

2015. nov. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"es a Powercolor tipusu kartyakrol es szeretnek hallani valamit,ha tudtok"


TUL kezében van, egyik legrégebbi gyártó az AMD oldalán.

2015. nov. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:

Úgy nem nehéz jó minőségű tápokat készíteni az XFX-nek, hogy Seasonic belet és Adda ventit rak bele :D


Amúgy jó márka, de nem volt még vele dolgom. Jelenleg Asus kártyám van, azzal nem volt semmi gondom.

2015. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a gariztatás miatt nem erőltetnék olyan gyártót, aki csak USA-n belül javít. (xfx, nagyon sok európai panasz van rá emiatt)
2015. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a kommenteket sracok, anyit segitettek hogy barmelyiket megvehetem:D
2015. nov. 8. 11:10
 8/8 A kérdező kommentje:
csak azert tettem fel a kerdest,mert sokkal olcsobbak az xfx es powercolor, valamint a club kartyak mint a tobbi
2015. nov. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!