Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konzolt vegyem? PS4...

Melyik konzolt vegyem? PS4 vagy Xbox One? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, karácsonyra szeretném, de nagyon nehéz dolgom van. Ami az xbox one mellett szól: jobban tetszik a dizájnja (bár ezzel nem vagytok sokan gondolom), a kontrollere is jobb gondolom, mivel autós és fps játékokra való amik a kedvenceim, nagyon tetszenek a szolgáltatásai. Ps4 mellett szól: jobb exclusive címek (szerintem) erősebb hardver (bár ez nem annyira fontos, sőt), jobb "kinect" (kamera).

Nem tudok dönteni, ez lenne az első konzolom, szóval ezen fog múlni, hogy a jövőben melyik konzolt választom! Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 8. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nos. A ps4hez valóban sokkal jobb a hardver, viszont nincs magas minőségbeli különbség a grafikát illetően, mivel a programozók basztak rá. ps4et érdemes venni, mivel sokkal több exlusive játék jön ki hozzá, ami xboxhoz nem.
2015. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nekem az xbox one a szolgáltatások miatt mégis jobban hangzik. Gondolok itt a windows 10-re, a visszafele kompatibilitásra stb. Az exclusive-ok alapján pedig ps4.
2015. nov. 8. 10:00
 3/13 anonim ***** válasza:

"a kontrollere is jobb gondolom, mivel autós és fps játékokra való" ezen hangosan felnevettem. Fps hez egér és billentyűzet való, nem egy koszos kontroller.


Én ha mindenképp peasant lennék akkor ps4 mellett döntenék, a box kontroller ugyan kényelmesebb, de egy exkluzív játék sem tűnik érdekesnek(gondolom ha szeretném a halo t nehezebb lenne a kérdésre válaszolni).

2015. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó


Csak A forza sorozatot had említsem meg.


Nézd! Nekem bejön ez a windows 10-es és minden egyben platform.


Tekintettel a win10-re, én biztosan xbox one-t vennék. De nem csak emiatt. Forza és társai miatt már minde megéri. A forza földbedöngöli a driveclub-ot és társait! Azon felül, hogyha egy platform lesz a PC-d és konzolod meg még veszel, hozzá egy király LUMIA telefont akkor zsír lesz.


Én xbox-one-t vennék. Sőt tudod mit? Már most döntsd el magadban, hogy mi kell, és kérj egy xbox-one-t.


Minél többet gondolkodsz rajta, annál nehezebb lesz választani.


Szóval!


3...2..1. A választásod pedig:

2015. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 2. arra gondoltam, hogy az xbox controllerrel jobban lehet játszani fps-el. 3. én is erre gondoltam, sőt már sokszor azon is voltam, hogy megveszem, de a "fanboyok" a fórumokon mindig elmásítják a döntésemet. (Ezt most nem rátok értem.)
2015. nov. 8. 10:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát Xone veszel úgyis, már a leírásod alapján erre lehet következtetni...ne csapd be magadat!
2015. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként az xbox-ot választottam mivel én nagyon szeretem a halo-t és a forza-t , csak az infamous second son goldolkoztatott el, de a sunset overdrive is van olyan jó. Egyébként nekem is lumia telefonom van úgy két éve.
2015. nov. 8. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Ajjjj...akkor minek tetted fel a kérdést, de nehéz döntés...ha gyk-n azt írjuk hogy PS4 úgy is Xone veszed meg.
2015. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel eddig nem nagyon tudtam, hogy van a second son-hoz hasonló játék xbox-on és a second son nekem nagyon tetszett.
2015. nov. 8. 10:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen tv-d van? Hova rakod Xone? (ez fontos hűtés szempontjából!
2015. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!