Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom újratelepíteni a...

Nem tudom újratelepíteni a windowst (? )

Figyelt kérdés

Pendrive-ról szeretném újra rakni, amit már egyszer megtudtam csinálni, de most egyszerűen nem megy.

Most Win10 és Win7 is van a gépemen, de csak a 10-ez tutom használni.

Bios-ban boot-oltam már, vagy legalábbis szerintem megcsináltam. CD/DVD-re raktam (azt hiszem). Miután elmentettem a BIOS-ban és újraindítottam a gépemet, és nyomkodtam az F12-őt akkor behozta azt, hogy mit szeretnlk elindítani (TDK- pendrive, és P6 KINGSTON SSD HDD). A TDK van felül, ami előtte még a Kingston alatt volt. Rányomok a TDK-ra és csak annyit hoz be, hogy vélasszam ki, hogy melyik O.P. rendszert akarom használni.

A segítséget előre is köszönöm! :)



2015. nov. 8. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom letöltötted rendesen a boot iso fájlt. Rufussal, csináld meg a boot pendrive-ot. Fájl rendszer: NTFS, a többit megcsinálja. Ha egyszer sikerült, akkor most is kell, hogy sikerüljön.
2015. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!