Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljesen belassul a gép, a...

Zsarmi kérdése:

Teljesen belassul a gép, a feladatkezelő 99%-ot mutat. Van valami ötletetek, hogy mi a gond? I7 4790k, F3-2133C9D-8GXL 16GB G. SKILL, AsRock Z97X killer, R9 390, ocz-agility3 120gb winyo: Seagate Hybrid 1Tb, a gép nincs húzva teljes alap minden.

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 18:44
 1/6 Gábor_79 ***** válasza:
Így nincs. Az erőforrásfigyelőben kellene ránézni a CPU oszlopra nyomva a kijelölést. Az megmutatja a folyamatot.
2015. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni feladatkezelöben hogy mi zabálja a procit , ha ott nem mutat semmi durvát , akkor vírus lesz valószínüleg
2015. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen bányász vírusok.Nálad bányássza a géped a bitcoint,valaki meg a világ másik felén ezzel keresi a kenyerét.
2015. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Át néztem mindent, de nem láttam semmi rendkívüli fogyasztást. A proci 1-2%-ón megy azzal nincs gond, ami a gond az a memória most is 7,1GB pedig csak az Explorer megy. Milyen vírus keresőt ajánlotok?
2015. nov. 9. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:

MalwareBytes-szal vizsgáld át a gépet.Nekem eddig mindig megtalálta a vírusokat.

[link]

2015. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a keresőt és 60db fenyegetést talált, mindet töröltem. Remélem segített és nem telik meg többet a memória. Mindenkinek köszönöm a segítséget.
2015. nov. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!