Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gigabyte gtx 960 vga-n...

A gigabyte gtx 960 vga-n miért 3 ventis hűtés van amikor, a nagyobb "hőtermelésű" (fogyasztású) R9 380 4gb-n sima 2 ventis?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Gigabytenál valamit szívnak a VGA hűtés részlegen.A 120W fogyasztású GTX 960-ra raknak 3 ventit a 275W fogyasztású 390-re rák*nak 2 ventit.
2015. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

3 ventis is van szerintem 380 bol (talan gigabol is de ha nem akor masbol)

illetoleg biztos van referencia szeru tipus is vagyis 1ventis is belole...

melesleg szintugy 960 bol is van (2-1ventis)


hogy amiket leltel miert vannak? ha megtehetsz valamit miert ne? amugy valoszinu trukozes miatt (1 venti porog 2 nem, 2venti porog 1 nem illetve mind porog) nem jo? no meg zero fan mod is lehet bene ... (0venti porog)

hagy szorakozanak vele aki ilyet vesz


nem beszelve arrol hogy talan egyszerubb (olcsobban eloallithato) bordazatot tudnak rarakni igy, 380 on meg talan komolyabb borda van,

de ezekhez valami komoly tesztet kelene nezni ahol izekre szedik a kartyakat

mi a problema amugy? 3ventist szeretnel de 380 bol?:P es igy inkabb atalsz nvidia ra kenyszerbol?:P

2015. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


neked talaltam :P

nekem tetszik (780Ti hutejet kapta ha jol ertetem :D, kicsit durva... 8GHz es 3GHz es tuningra szamitanak?:D)

2015. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!