Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ERRE az alaplara mehet egy...

ERRE az alaplara mehet egy jobb proci? Videokártyát is leírom

Figyelt kérdés

Alaplap neve Asus M5A78L-M LX3 (1 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)


Alaplapi lapkakészlet AMD 760G, AMD K10


Videokártya NVIDIA GeForce 8400 GS (256 MB)


KÉRDÉS: Megéri bővíteni? jobb kártyával és procival?



2015. nov. 11. 11:26
 1/5 MGéza ***** válasza:

Proci támogatási lista itt van:

[link]

Ez egy jó kis bencmark site, tájékozódhatsz a procik tudásáról, tápigényükről, sőt az áraikat is megtudhatod:

[link]

2015. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:

Módosítás az első válaszhoz, hibás linkért elnézést kérek, máshova is írtam:) :

[link]

2015. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
fx8300,8310,8370 mehet bele,és max 8 giga ram.a vga-d semmitérő,azt is cserélni kell.
2015. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek
2015. nov. 11. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy kérdés hogy egy hatéves chipsettel érdemes-e kezdeni valamit, az említett FX procikon rántottát lehet sütni, én inkább lecserélném az egészet, még egy négy éves Sandy Bridge Intel, mondjuk egy i3 2120 töredék fogyasztással is jobb lesz játékra mert bár csak kétmagos, mégis kevés játék tud kihasználni többet és jobban jársz a magas egymagos teljesítménnyel amihez sajnos (mert én is szerettem) az AMD hozzá nem tud szagolni.
2015. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!