Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Gamer gép vásárlása...

Üdv! Gamer gép vásárlása előtt állok. Tudnék ennél olcsóbbat?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy nem érdemes kész konfigot venni, hanem magam által összeállítottat. Azonban találtam egyet, ami az igényeimnek tökéletesen megfelelne, és néztem néhány online gépösszeállítón, mind drágábbra jött ki mint így: [link] Jpg Esetleg ehhez hasonló teljesítményű gépet ki tudok hozni olcsóbban?

2015. nov. 11. 17:20
 1/10 A kérdező kommentje:

A link valamiért hibás lett. Szóval:

[link]

2015. nov. 11. 17:22
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem olvassátok el a garancia feltételeit. Ha elolvasnád, hogy az imperium miért cserébe kínálja, egyből lemondanál róla.


GTX750Ti egy pentium mellé passzol, nem i5 mellé, azaz ugyanezt a grafikus teljesítményt egy 120 ezres géppel is ki lehet hozni. Továbbá nem hiszem, hogy egy ilyen gépbe B85 lap kell. A ház az jó és a ram is, mondjuk.

DE!

Mi a merevlemez pontos típusa? Mi a DvD író pontos típusa? Mi a VGA pontos típusa? És a legfontosabb: honnan tudod, hogy nem egy selej táp van a gépben?


Ezt a konfigurációt újonnan össze lehet hozni, csak megbízható alkatrészekkel, emiatt nincs értelme tőlük venni, ha már annyi tisztesség sem szorul beléjük, hogy ne kelljen külön fizetni 30 ezret a garanciáért vagy legalább kiírnák az alkatrészek pontos típusát.

2015. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán de egy i5 4460 nal és egy r9 380 al jobban járnál kicsit többe kerül de jóval több az fps
2015. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összerakott gép tipikus "ismertető jegyét" tartalmazza ez is: "500W tápegység". Na, valszeg ez egy olcsó sz@r, az fog történni, h megveszed, használod, majd 2 hét múlva meghal a táp és magával viszi az egész gépet. Mennyi a kereted? 170k?
2015. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előre összerakott gépet ne vegyél!(csak akkor jó választás ha hitelre veszed)
2015. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Összeírtam egy konfigot: (ha össze bírod rakni, 2k-t sporólhatsz)

[link]

2015. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljes egyetértés a 2-es válaszolóval!
2015. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zalman ZM-T4

Super Flower 450W

Gigabyte B85M-D3H

i5-4460

2x4gb crucial ballistix 1600 CL9

wd ezex blue 1tb

Palit GTX950 2gb


Ez 170E kiszállítva pcx oldalról, magad összeépítheted vagy megkérsz valakit. (A 4590 proci +8% ehhez a 4460-hoz képest, de játékokban a VGA a lényeg, ami viszont +50%-el erősebb legalább, minőségi erős tápegység, nincs ODD, ami viszont szerintem nem is kell. Jobb alaplap, kicsi és pofás ház, gyors ram dual channelben)

2015. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pcx röl veszed akkor szerintem olcsobb én nekem a végösszeg egy 10sel olcsobb pcx en
2015. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, adtam a zöld kezeket. ♥
2015. nov. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!