Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok jó procihűtőket írni...

Tudnátok jó procihűtőket írni i5 4460 procihoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az i5 hűtője elég kéne, hogy legyen, DE! Mostanában a gyári hűtőve3l 1-2 óra használat után nagyon felmelegszik a proci. Szerintem az lehet a hiba oka, hogy rosszul tettem be egy ventit. De ha mégse ez a hiba... Ezért lenne jó, ha írnátok hűtőket, lényeg az, hogy beférjen az atx gépházamba (15 centit bír max. befogadni), És ne törjön össze alatta az alaplap (asrock h81m hds) Előre is köszi a segítséget, holnap este megnézem a gépet anélkül a bizonyos venti nélkül, és mondok véleményt. Amúgy atttól tartok, az is lehet melegedési ok, hogy a gép közel van a konvektorhoz...

2015. nov. 11. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak újra kellene pasztázni.
2015. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


12cm-nél kisebb ventiset nem vennék.

2015. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet; h a paszta a rossz de rajottem mi okozhatja a hibat. A gep a szoba ablaka mellett van tehát huvosnek kene lennie DE! Osz vegen felujitottuk a gittet es kb. egy honapja kezdtünk fűteni. Orlangon ment a konvektor most is azon megy. Valoazinu az ablakot fogon résnyire kinyitni es ha ez megoldja a bajt akkor jo. Koszonom mindkettőtöknek ment a zöld. Bocs a helyesírási hibákért sietek.
2015. nov. 12. 07:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát úgy gondolnátok, hogy egy pasztázás megoldja a problémám? Általában 25 fok van a szobában, ez gondolom nem sokat befolyásol.
2015. nov. 12. 16:53
 5/8 Trevor. ***** válasza:

Gyári. Nekem azzal megy a saját 4460-am, játék alatt nyáron max 65 fok volt, most ősszel ilyen 40-60 fok között játék alatt. Alapjáraton 30-35 fok.


Jah, nekem Arctic MX-4 pasztával van kenve.

2015. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, vettem egy ilyet: [link]

Nagyon jó hűtő, soha többet stock!

2015. nov. 19. 19:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Netezés közben tartja a 30 fokot, gta:sa legeslegjobb beállításokkal se tudta 35 fok fölé vinni! Nagyon jó :)
2015. nov. 19. 19:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ajánlom!
2015. nov. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!