Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezt (Toshiba)...

Külső merevlemezt (Toshiba) hogyan kell beüzemelni?

Figyelt kérdés

Szóval tök új. Kell valami óvintézkedést tenni az első használat előtt? Pl formatálni, vagy ilyesmi? Vagy csak csatlakoztatni és lehet rá menteni?


És ha kell valamit tenni azt hol és hogyan? Leírnátok?

Nagyon nem vagyok otthon a számítástechnikában... :(



2015. nov. 13. 09:04
 1/3 belapus ***** válasza:

Általában csak csatlakoztatni kell a már bekapcsolt számítógéphez a megfelelő kábel ( legtöbbször USB ) segítségével.

Ezután az operációs rendszer eszközkezelőjének az utasításait kell követni.

Amennyiben ennél több kell, az szerepelni fog a külső merevlemez használati útmutatójában.

2015. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ja, de csak egy kis írás van, hogy felhasználói kézikönyv a kütyün, vagy pedig online. Na online nem találni meg, hiába kerestem.


Viszont ha a kütyün van, akkor csak nem kéne formatálni, mint anno a floppykat, ugye? Mert akkor a kézikönyvet is törölném, nem????


(Félek, hogy elrontom, ezért még nem dugtam be...)

2015. nov. 13. 09:47
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ezek előformázottak, mint a pen drive -ok. Csak bedugod felismeri a gép és használhatod is.

Gyakran vannak ilyen segédprogramok, előre rámásolva amik települni akarnak, pl titkosító szoftverek. De ezekkel nem muszáj foglalkozni.

2015. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!