Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől indul újra a gépem?

Mitől indul újra a gépem?

Figyelt kérdés

Hali! Íme a rendszerem!


CPU: i5-4460

HŰTŐ: Cooler Master 103

MEMORIA: 8GB 2400MHz TUNING DDR3

HDD: 1000GB SATA 7200rpm

ALAPLAP: Gigabyte B85M-D2V

VGA: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB GDDR5 (Palit)

HÁZ: AEGIS Bitfenix

TÁP: Keep Out! 750W 85Plus


Az a problémám, hogy mikor belépek egy játékba pl World of Warcraft, random újraindul a gép.. Maga a Windowsban semmi probléma nincs, de ha el kezdek játszani, teljesen random újraindul.. van mikor teljesen jó és tudok játszani, de sokszor inkább újraindul..


Windows 10 x64-et használok,GeForce Experiencevel mindig a legfrisseb driver van fent és régebben semmi probléma nem volt.


Túlmelegedés nincs, ellenőriztem!



2015. nov. 13. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg mit ír az eseménynapló. Lehet alaplap, táp, vga így hírtelen, de a w10 esetében nem kizárt a szoftveres probléma sem.
2015. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A táp lesz a ludas!! Az a keep out táp nem hiszem, hogy a 12v-os ágakon leadja a max teljesítményt. Ingadozik a feszültség szerintem. Vizsgáltasd be, de legjobb lenne ha lecserélnéd valami minőségire. A tápon soha ne spórolj!!!
2015. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IceHunter ***** válasza:
Nagy valószínűséggel, hogy a tápegység a hibás.
2015. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nézdd meg,hogy a 20+4-es csati rendesen a helyén van e.

nekem is ezt csinálta,a 20+4-esnél a 4-es fele nem volt rendesen a helyén,és nem érintkezett megfelelően,és terhelés alatt ujraindúlt a gép.

ha az rendben,akkor én is a táphibát mondom.

2015. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!