Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Muszáj cserélnem a hhdt és ha...

M4tyiii kérdése:

Muszáj cserélnem a hhdt és ha igen milyet ajánlotok? (Gondolkozom egy ssd vásárláson is a windowsnak)

Figyelt kérdés

Van 2hdd-m az az egyik egy SAMSUNG SP2504C ez remekül megy 4 éve, amivel a problémám van az egy TOSHIBA DT01ACA100 amit 2-3 hónapja használok és az utóbbi napokban arra lettem figyelmes hogy lelassul a gép, megnéztem a Hard Disk Sentinelben és itt egy kép arról hogy mi fogadott( [link]

Tápegységem:Cooler Master Elite Power 600W RS600-ACABM4-WB



2015. nov. 14. 13:33
 1/4 A kérdező kommentje:
itt a jó link a képről: [link]
2015. nov. 14. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen muszály.


Western Digital-t ajánlok nekem is az van. a Western Digital színekkel skálázza hogy mit mire ajánl.


A caviar green az adattárolásra való, és hétköznapi munkára is való, bár kicsit lassú. Fő célja az adattárolás, de az office is elfut rajta gyorsan.


Caviar Blue: Mindennapi felhasználásra tökéletes.

Caviar Black: Gyorsabb, játékokhoz való, és olyan helyre, ahol fontos az adatok gyors és hirtelen beolvasása. Hangosabb is igaz, de cserébe sokkal gyorsabb.


Caviar RED és Caviar Purple van még. Itt nem tudom pontosan melyik-melyik, de az egyik 0-24-es kamerarendszerekhez van kitalálva, a másik pedig 0-24-es működésre vagy valami ilyesmi.


A Caviar green és blue mind a 2 jó akár hétköznapi felhasználásra is. Ez kb olyan összehasonlítás, mint egy 70 és egy 90 lóerős benzines városban. Megy a 70 lovas is a városban de azért egy 90 lovas mégiscsak jobban pörög.


:)

2015. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan bele egy újat! És azonnal particionálni és menteni rá a rosszról, mert bármelyik pillanatban elhalálozhat, és oda a rajta lévő adataidnak!
2015. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen HDD-m van 500Gb-osba, kb. Másfél éves, egy helyen van rajta sector hiba, más baja nincs, sztem simán visszavihetnéd garanciálisan
2015. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!