Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire lesz meleg ebben a...

Brandon41 kérdése:

Mennyire lesz meleg ebben a gépházban ezzel a hardverekkel? Hardverek: videókártya: gigabyte radeon r9 270x processzor: amd fx 8350 ram: kingston 8gb táp: akyga basic 650 legyetekszívesek és mellőzzétek az ilyen megjegyzéseket hogy a táp kuka meg stb

Figyelt kérdés
a gépház zalman z11 plus

2015. nov. 15. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Használja csak nyugodtan. Majd pislog egyet, hogy tönkrement a gépe és majd talán akkor rá fog jönni, hogy lehet nem egy pár ezer forintos tápra kellett volna bízni a gépet.
2015. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akyga házam van esaz is olyan silány minőséű hogy a egyszer levettem az oldallapot és szétment a menet meg fos az egész... Nem hiszem hogy a tápjuk jobb. Szerintem ha öten irják h szar akkor higyj nekik...
2015. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja és árukeresőn neztem a tápot... Véleménynél:Elkezdtem játszani a Middle Earth-Shadow of Mordor-ral, amikor 40 perc után a táp egyszerűen teljesen tönkrement. A számítógép leállt, szikrázás, pukkanás, füstölés. túlterhelés alatt egyszerűen a táp felmondta a szolgálatot(zárlat)


Szóval sok sikert a táphoz

2015. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítem a 13-ast még két véleménnyel amit erről írtak:


"Vettem 2 ilyen tápot, mindkettőt beleraktam két gépbe(1: G1820+Asrock H81M DGS, 4GB Crucial, WD Blue 500GB, 2: i3 4130, Asrock B85M Pro4, GTX 750 Ti, 4GB, WD Blue 1TB) , mindkettőt elvitte a sírba, miután egy kicsit nagyobb teljesítményt kért(benchmark).


Senkinek sem javaslom."



"Egy 300W-os tápegységet cseréltem le, ennek a helyére került be. A harmadik napon leégett hatalmas durranás kiséretében. Ezek szerint ennek a tápegységnek a leadott teljesítménye nemhogy 500, de még a 300W sem éri el."

2015. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor eddig nekem szerencsém volt mert mindíg m-tech meg hasonló tápjaim voltak de nem volt gond. De azért az uj gépembe én is raider 550w vettem a biztonság kedvéért.
2015. nov. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És ebben a házban már benne vannak a ventilátorok?
2015. nov. 16. 17:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem 1.5 hónapi volt a gépben egy npower tap pénzhiány miatt. Tobbszor leállt random a gep. Azota thermaltake Hamburg van.
2015. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!