Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videókártya...

Melyik a legjobb videókártya erre az alaplapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volna nekem egy gépem, amin egy picit szeretnék javítani, az alaplapja MS-7222 névre hallgat, AGP sockettel. Na most, melyik az a videókártya, amivel a hátralévő napjaiban a legtöbbet tudom kihozni ebből a gépből, és nem kell neki atomnagy táp? Előre is köszi.

(Bónuszkérdés, guglizgattam utána de nem találtam választ, RAM-ból összesen 2GB-tot ismer fel, vagy socketenként kettőt, azaz összesen négyet?)

Trollok légyszi menjenek tovább, a közeljövőben nem tervezek újat venni, de az igényeim sem olyan borzasztó nagyok.

(Gondolom, lejött, hogy nem FarCry 4-ezni szeretnék vele)


2015. nov. 16. 15:13
 1/6 Tengor ***** válasza:

Nincs értelme pénzt rááldozni. Hiába veszed bele a legerősebb VGA-t, egy közép kategóriás telefon erősebb lesz egy gépnél.

Összesen 2 GB-ot támogat az alaplap.

2015. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Mint mondtam, tudom, hogy a belépőszintet se súrolja, de nekem egyelőre ennyi pont elég, régebbi, kisebb gépigényű játékokhoz kellene.

2015. nov. 16. 15:20
 3/6 Tengor ***** válasza:

Akkor minek bele másik videókártya, ha pont elég?

Ha tönkrement a benne lévő, akkor javaslom, hogy használtan keress valamilyent, nagyon pici pénzért. Akkor azt az 1-2 ezer Ft-ot még megéri, hogy működjön a gép.

2015. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy amiket eddig játszottam, azoknak is megnőtt a gépigényük, minden jó lenne, csak a videókártya nem elég.

Nekem megéri azt a pár ezer forintot.

2015. nov. 16. 15:24
 5/6 A kérdező kommentje:

Senki?

Kérlek, segítsetek.

2015. nov. 17. 06:58
 6/6 Tengor ***** válasza:

Újonnan gyakorlatilag egy Geforce 6200-es kártyát lehet kapni AGP-vel 15 ezer Ft-ért.

A választék ennyi: kell v. sem.

2015. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!