Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez csoda, vagy én tettem...

Ez csoda, vagy én tettem valami jót? :D

Figyelt kérdés

Tehát, már rég szenvedek az atikmpag.sys BSOD-dal. Már "szertarássá" vált minden egyes bekapcsoláskor, hogy többször újrapördül a vidikártya venti, bejön a kép, biosba belépés, esc->és újraindítom, hogy ne kapjak kékhalált. Az előbb bekapcsolom a gépet, kb. 2 mp-ig pörgött a venti, bejön a kép, (rohadt gyorsan minden) bootol, és nem hittem a szememnek. Ugye mindig akkor kaptam BSOD-ot, amikor a kezdőképernyő ("Üdvözöljük!" cucc) bevánszorog (mert még ilyenkor régen villant 2-t és utána BSOD). Villan egyet, megjelenik a egérkurzor, bejön a kép. Azthittem a székre shittelek. :D

Most én csináltam vele valamit azzal, hogy a felhúztam 1125 MHz-ről 1185-re, 4500 MHz-ről 5000-re, feszültséget maxra, power targetet 100-ról 110-re és FurMarkban 1 óráig izzasztottam? :D Mert az tény, hogy overclockelt állapotában felment 97°C-ra, de még ilyenkor sem szaggatott. Tehát ez a kártya jól bírja az OC-t, ráadásul a játékok FPS-ét megnövelte kb. 30 fps-sel, és nem melegszik. U.i: tegnap este bejöttem, pont akkor rakta magát alvó állapotba (ilyenkor lekapcsol az egész gép, egérkattintással lehet visszahozni) és beindult így is! Eddig még 1x sem indult be így. Na tehát: csoda vagy az én művem? :D



2015. nov. 16. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az OC nem játék, de van esélye, ha véletlenszerűen beállítasz mindent, akkor nem nyírod ki azonnal.
2015. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos a te műved mivel állítgattál a BIOS-ban. Magától semmi nem jön helyre! :) (kivéve amikor igen)
2015. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értek az OC-hez, BIOS-ban semmit nem állítgattam. xD
2015. nov. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!