Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyáltalán kell-e a pendrive-o...

Egyáltalán kell-e a pendrive-ot formázni? Ha igen hogyan? Csak 8 G-s. Kezdő vagyok. Csak filmeket szeretnék rátenni, de azt sem tudom hogyan. Ill. azt törölni. Kérem aki tud segítsen.

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 00:48
 1/3 donfetibo ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy új az a pendrive vagy csak vannak rajta dolgok amit törölni szeretnél, de én szerintem egy gyorsformázást megérdemelne.

Saját-gép ott jobb klikk a pendrivera és ott a formázásra, ott pedig a gyorsformázásra és kész!☺☻

2015. nov. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 leírása szerint.

És NTFS-re formázd. Ugyanúgy használd, mint a vinyót. De nézd meg jól a rátöltendő/rámásolandó film méretét, mert a 8 GB nem valami sok hely filmeknek.

2015. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, és mielőtt kihúznád az USB-ből, válaszd le a rendszerről. Ha jól emlékszem a Win-re: jobb katt a pendrive-ra és ott a "Kiadás"-ra bal katt. Vagy ha rádugáskor kitett egy ikont a tálcára, akkor arra kattintasz és utána a biztonságos eltávolítást.

Win-esek javítsatok, ha rosszul írtam!

2015. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!