Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg tudják állapítani, hogy...

Meg tudják állapítani, hogy mitől ment tönkre a HDD? Laptopomat visszaküldtem garanciás javításra, mivel ráejtettem egy vastag könyvet rakodásnál, az szerintem a HDD-re eshetett, majd utána a HDD Sentinel program kiírta, hogy 9% a kondíció.

Figyelt kérdés
Másnap már el sem indult a laptop. Meg tudják állapítani, hogy ütéstől ment tönkre?

2015. nov. 17. 09:21
 1/2 Tengor ***** válasza:

Vannak olyan típusok, ahol van gyorsulás érzékelő az eszközben, ami regisztrálja a leejtést (v. esetedben hogy valami ráesik).

Más kérdés, hogy szánnak-e arra munkaidőt, hogy kiderítsék mitől ment tönkre, vagy olcsóbb-e a cégnek szó nélkül cserélni.

2015. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem indult el a laptop? Be se töltötte a biost se? Akkor ott már komolyabb bajok is vannak....
2015. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!