Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom frissiteni az...

Hogyan tudom frissiteni az androidomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy alcatel onetouch pop c1 android 4.2.2 FrimWare okostelefonom, hogyan tudom frissiteni az androidot? Vagyis tudom hogy kell, de melyik lenne rá a legjobb rom? Válaszokat, előre is köszönöm, és kérlek ne irjatok olyanokat hogy szar a telefonod, vagy ha teszek rá romot akkor ugrik a garancia, mert tudom. Kössszi :)

2015. nov. 17. 17:56
 1/3 anonim válasza:
Ezeknél az a helyzet hogy nem lehet. Nekem egy kínai ISA telefonom van (erről ugyanazt tudnám mondani mint a kérdező az övéről), és nekem se lehet, nekem is 4.2.2-es android van rajta, és már nem emlékszem melyik programmal lehet frissíteni, de nekem nem lehetett, mert más a követelmény, legalábbis nekem nem lehetett befrissíteni :(
2015. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De youtubon, van egy videó, ahol felteszi rá a samsung galaxy s5 rendszerét.
2015. nov. 18. 17:07
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Ezek általában nem zárt bootloaderesek, tehát egy sima ClockworkMod flashelés után úgy cserélgeted a romokat, ahogy tetszik. Az már nem biztos, hogy van frissebb gyári rom.
2015. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!