Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigurációról? : Athlon X4 860K BOX ASUS A58M-E Kingston DDR-3 8GB /1600 HyperX Fury Red KIT Thermaltake 530W Germany Series Hamburg GIGABYTE R7 250 2GB DDR3 OC

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudtok jobban osszátok meg velem légyszíves.Játékra kéne normál beállítások mellett gondoltam(nem a legújabb gamek nem is 4k-n).Nem igazán értek hozzá,de 80k-ból én ezt tudtam kihozni.Ha lehetne akkor magyarázatot is mellékelhetnétek hozzá(mi miért nem jó stb...)

2015. nov. 18. 14:58
 1/2 anonim válasza:

Játékra normál beállitásokkal is tág fogalom. Ha 1080p ről beszélünk, és AMD, akkor Bulldozer proci köll neki, meg AM3+ alaplap.

Hyperszar furyx-es csilivilit felejtsd el -> Team RAM 8 GB, kód: TED38G1600C1101, CL11-es latencyt tudja, és kibirod hűtőborda nélkül :D


Persze ha butitod a felbontást jó a config többi része

2015. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszod.Igazából azért gondoltam az FM2+ mert ez az újabb.AM3+-os proci ebben az árban max egy FX 4300 férne nekem bele.A játékok terén igazad van,elég tág fogalom.Hogy pontosítsak steames játékokról lenne szó (payday2,killing floor,) meg hasonló online FPS.
2015. nov. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!