Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Új videókártyával nincs kép. Mit tegyek?

Nemrég vettem egy új videókártyát, mert a régi tönkrement. Betettem a foglalatába, rácsatlakoztattam a kábelt é elindítottam a gépet.

A gond csak az, hogy elindítás után nem jön be a BIOS, nem sípol, nem jelenik meg semmi sem a képernyőn. Csak a kis LED lámpája villog, mintha el sem lett volna indítva a gép.

A videókártya ventillátorja és a többi is forog..

Videókártya:

GIGABYTE GeForce GT 720 1GB GDDR3 64bit PCI-E (GV-N720D3-1GL)

Alaplap:

ASRock 4CoreDual-VSTA

Kérdések hasonló témákban: képernyő, BIOS, videokártya, VGA, hardver, új

2015. nov. 18. 17:09  Privát üzenet  

A válasz
Vagy gyári hibás, vagy biost kell frissítened, 100%-hogy a régi videókártya tönkre ment?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. nov. 18. 18:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, 100%. Ha a réginek a driverjét felteszem, akkor egyből nem fogja tudni megjeleníteni az asztalt sem, csak a BIOS-t, bootot.

(Windows 8 is hibát írt ki.. és ekkor még fel sem tettem a drivert, hanem a Microsoftos alap van fent)

# 2/2Időpont 2015. nov. 18. 18:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy Samsung SyncMaster E2220N típusú Full HD monitorom, de nincs HDMI kimenete, sem DVI csak D-sub! Ha összekötöm a videokártyával csíkos, mosódott lesz a kép és ugrál!...
Ha egy számítógép bekapcsol, pittyen egyet a sikeres boot tesztnél, de nincs kép, akkor a videókártyával van valami gond?
Nincs jel az új videokártyával?
GTA IV hez nincs valami olyan patch hogy elfutna a AMD Athlon II 3x3200mhz 4GB Ram DDR3 INT AMD 760G ATI RADEON HD3100 Videókártya semmi mással nincs baj csak a videókártyával...
Miért nincs több FPS-em ezzel a videókártyával?
Bekepcsolás után nincs kép lehet hogy a videokártyával van a baj?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!