Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újrainstaláláskor kell wifi...

Újrainstaláláskor kell wifi driver notebookhoz? Vagy felrakja magának?

Figyelt kérdés
Asztali gépet szoktam csak ujrarakni, ezert nem tudom hogy hordozhato gepnel kellenek-e kulon masik driverek. A valaszokat elore is koszi

2015. nov. 18. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Laptopnak ugyanúgy vannak illesztőprogramjai mint egy asztali gépnek, ettől függetlenül lehet hogy az op. rendszer felismeri, és telepíti a szükséges illesztőprogramot. Amelyiket nem telepítené, azt a gyártó oldaláról le lehet tölteni, vagy a laptophoz adott CD-n rajta van.
2015. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Az oprendszer által telepített driver az arra jó, hogy fel tudd tenni a hardverek saját drivereit. (Win 8.1-ig így volt, nem tudom Win 10 fejlődött-e valamit).

Ne csak a wifi drivert tedd fel, hanem minden mást is!

2015. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

A Windows 10 már sokkal több hardverhez felrakja a drivert Windows Updatre -en keresztül mint a többi.

De a gyártó segédprogramjait ő sem fogja feltelepíteni. Azok meg sok esetben elengedhetetlenek.


Amúgy ha eredeti előtelepített Windows van rajta, érdemesebb a helyreállító partíciót használni az mindent gyári állapotba rak vissza, így a driver és segédpogik is fent lesznek.

2015. nov. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!