Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora monitort érdemes venni?

Mekkora monitort érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nemsokára Karácsony, és úgy döntöttem megajándékozom magam egy új monitorral, szóval a kérdésem az lenne, hogy véleményetek szerint mekkora méretig terjed az a monitornagyság, amivel még élvezni lehet a játékokat? Leginkább League of Legendsre használnám, illetve Counter Strike Global Offensive, 26"-ra gondoltam, az már zavaróan nagy lenne, vagy még élvezhető?

2015. nov. 19. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha fullhd felbontás mellett használod, akkor inkább a távolságtól függ a képernyő mérete. 30-50 centiről használom a 24"-t. egy 26-27-es kijelzőhöz szerintem minimum a fél méter távolság. persze játékok terén nem tudom, én javarészt szöveget olvasok a kijelzőn
2015. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fullHD-nél a 81 centi a határ.


Egyszer kipróbáltam a 105cm-t is,de ott a kis távolság miatt már zavaróan kevés volt a fullHD.


Egyébként nincs kb felső határ ha jól választod meg a felbontást,és a távolságodat a megjelenítőtől.


26" számomra apró,valakinek hatalmas.

Egyéni kérdés ez,de mindent megszok az ember 2 nap alatt.

2015. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem most egy 17" dell monitorom van ami nagynak tünik pedig lószar xD most rendelek még ma egy másikat ami 23" vagy 23,6" os :)
2015. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

26 col túl nagy full-hd-re


Szerintem 17-24 col ideélis full-hd -ra íróasztalon.


25/29 col ultra wide-ból kb 22/24 col-nak felel meg


1440p-re 27-29 col az ideális.


4k-ra 40 col a minimum, amit érdemes venni.

2015. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 26 " pont viselhető.

Nekem 23 "-os van, amikor vettem, azt gondoltam, ez már-már túlzás talán, de rájöttem, lehetne nagyobb.

2016. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!