Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hűtő elfér egy rajiintek...

Rolrif84 kérdése:

Ez a hűtő elfér egy rajiintek archida házban?

Figyelt kérdés
Cooler Master Hyper TX3 EVO RR-TX3E-22PK-R1 Azt hiszem a ház 160 mm ig írja, de ez meg 159 mm,és nem tudom elfér e mert ez így nagyon szűkös. Egy x4 860k - t akarok húzni és hűteni.

2015. nov. 20. 08:46
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


TX3 alacsony huto viszonylag 13,6cm magas


Cooler Master K350 (Elite Knight) gepHAZnak a gyartoi leirasa hibas a gephaz szelesege

ezert szoktak azt hinni hogy a

Cooler Master 212 processzorhuto (!) (ez 15,9cm magas) belefer pedig valojaban nem...


amelyik gephaznal a gyarto megad egy max cpu huto magasagot az mindenkeppen belefer (ha helyes a leiras, CM K350 gephaznal is cpu huto magasag befogarasanal kisebbet ir mint 16cm !!)


ha nem biznal meg a gyartoi adatban akkor tesztet kell nezni ahol netan cpu hutot is belenyomtak igy pontos adatot mondanak igy igazoljak amit a gyarto ir


szoval a TX3 NEM 159mm magas! ha te nem ezt a hutot nezted ki akkor az lehet magasabb de akkor annak a tipusat ird ne a TX3 et... :D


raijintek arcadia eleg kozkedvelt haz szoval 100% ra tartom hogy a 16cm es info helyes

2015. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azt a hosszas magyarazkodasban elfelejtetem hogy a TX3 arra jo hogy a gyarit levaltsad

minimalisan halkabb lehet


de NINCS ertelme igazabol ennek a hutonek


CM 212 est kelene venned


a TX3 al kb anyit tudsz tunigolni mint a gyari hutovel vagyis kb 0,1GHz et (100MHz t)

netan az is lehet hogy hanzosabb is lesz


ez a huto 4ezerert eri meg kb.

dragabban nem

a CM212 kb 9ert is van neha

ez ?ar komoly tuningra is alkalmas lehet 0,5-1GHz (500-1000MHz)

2015. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


az adatok alapjan megfelel 20cm szeles 16cm magas huto fogadas


keresek egy tesztet de felesleges, eleg felhasznaloi velemenyeket keresned biztos irnak rola es sok masrol

2015. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor tudnál adni egy pontos nevet, ameik jó tuningra, mert nem találtam megy így ezt a hűtőt.
2015. nov. 20. 12:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert végül r 380 nitro vga mellett, és x4 860k processzor mellett döntöttem, és ezért kell tuningolnom.
2015. nov. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!