Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes videókártyát venni...

Érdemes videókártyát venni MSI H81M-P33 alaplahoz?

Figyelt kérdés
Kaptam otthonra egy MSI H81M-P33 alaplapot egy Celeron G1820 pocit ,4GB DDR3 RAM-ot . Régi p4 csere . Legtöbbet az Excelt használom napi szinten . Filmeket nézek lazításkén online . Érdemes lenne vennem egyolcsó Sapphire Radeon HD 5450 1GB GDDR3 kártyát ? Vagy nem érnék el jelentős javulást az alaplapi integrálthoz képest .Vagy a hdmi kimenet miatt megéri ? Köszönöm a válaszokat !!

#videokártya #MSI H81M-P33 #Celeron G1820
2015. nov. 23. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem HD 5450 VGA-m van.Játékra annyira nem alkalmas de általános használatra jó.(netezni,filmet nézni,régebbi játékokkal is megbírkózik)
2015. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A processzorba integrált vga kb. a hd5450 szintjén áll. Annyit nyernél vele, hogy a saját memóriáját használná.

Azt javaslom, hogy teszteld a gépet és ha a feladatok végrehajtása akadozik akkor vegyél egy erősebb vga kártyát.

Én is csak netezek, filmet nézek és megfelelő az Intel HD Graphics. Gondoltam hogy veszek valamilyen vga kártyát, de felesleges.

2015. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. nov. 25. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!