Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX6300 gyári hűtővel mi a...

AMD FX6300 gyári hűtővel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy AMD FX6300-at és eddig tökéletesen meg vagyok elégedve a teljesítményével. Annyi a gondom hogy, egy sima, laza GTA 4-ezés mellett, olyan, mintha egy láncfűrész szólna a gép belsejéből. Szóval nagyon hangos tud lenni. Nem tervezem hogy tuningolom, viszont azt nem tudom, hogy egyáltalán hűt-e ez eléggé, vagy nem.


Ha nem ajánljátok a gyári hűtőt, akkor ha tudtok, adjatok kérlek egy jó hűtőt, max 8 ezerért... Köszi előre.



2015. nov. 23. 17:05
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
2015. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen procim van és ezzel a hűtővel használom:


[link]


4,2 GHZ-en használva se szokott 55 Celsius fok fölé menni(nyáron). De egyébként nézd meg ezt a hűtőt is, nem rossz:


[link]

2015. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehűti annyira, amennyire kell.

Ha nem így lenne, akkor nem is adnák hozzá.

Az más kérdés, hogy nem halk.


Hűtőkért érdemes lenne szerintem hardveraprón szétnézni.

Ennyi pénzért nagyon jó hűtőket lehet kapni használtan.

De amúgy ahhoz, hogy ajánlani tudjunk, tudni kellene, hogy milyen magas lehet max, milyen házba lesz és milyen ramok vannak a gépedben (pl magas bordához nem mindegyik hűtő lesz jó).

2015. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre 6, de egy pár heten belül 2x4GB ramom van. És csak 2 slot van az alaplapon is.
2015. nov. 23. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Arctic Freezer 7 Pro Rev 2 így fér el a micro atx lapomon:


[link]

2015. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!