Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 vezetékes controller...

Xbox 360 vezetékes controller müködik pchez? és ha igen kell hozzá valami? Vagy csak bedugom és müködik?

Figyelt kérdés
másik kérdésem hogy ha veszek vezetéknélküli xbox 360 controllert és hozzá vevőt, akkor ahoz kell valami program? vagy annál is simán megy ha bedugok mindent?

2015. nov. 23. 19:44
 1/5 Tengor ***** válasza:
Egy receiver kell hozzá. Szerintem csak bedugod és működik, de majd megerősíti v. cáfolja valaki, aki használ is ilyent.
2015. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
A vezetékes menne, ha van vezeték nélkülid, ahhoz kell venni vevő egységet, amit igen, telepíteni kell. Én anno nyertem egy MS Messenger wireless headsetet, amihez volt ilyen vevő gyárilag. Mind kiderült vevő nélküli verzió az X360-hoz készült. Azt hiszem a vevő egység magában 5000 körül van. Ha még nincs se vezetékes, se wireless kontroller, akkor lehet érdemes Xbox One félét beszerezned.
2015. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kell hozzá egy receiver amit itthon nem éri meg venni mert baromi drága. ebay-ről 1500-ért tudsz venni és ugyan az mint az eredeti csak nincs rá írva hogy microfos
2015. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A vezetékes és a vezeték nélküli is lehúzza magának a drivert, neked nem kell csinálni vele semmit (esetleg nem kapcsolod ki közben a gépet). Utána a játékok nagy része bármiféle beavatkozás nélkül kezeli.
2015. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vezetékes kontrollert mielőtt csatlakoztatod a géphez, le kell tölteni és telepíteni ezt: [link]
2015. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!