Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennék egy AMD A10 7850K...

TOXSICK kérdése:

Vennék egy AMD A10 7850K Socket FM2+ -t és az alaplapom már nem jó hozzá. Milyet alaplapot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
20 ezer Ft-ig bezárólag ha lehetséges

2015. nov. 24. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért már inkább egy H81 + i5, nem gondolod?
2015. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha jól tudom i5 50 ezernél kezdődik..
2015. nov. 24. 13:19
 3/7 MGéza ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen készséges válaszolókat, mint az első. Vegyél i5-öt, mert az amd szar. Csak mert más is azt mondja. Ha nincs pénzed akkor majd lesz. Használhatatlan válasz. Tehát kérdező, itt a lista, olyat válassz aminek a nevében 88 van(chipsetre utal):

[link]

2015. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. nov. 24. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém annyira használható, mint a tied. Ajánlottam egy chipsetet, amibe történetesen más processzor való. Te is belinkeltél egy chipsetet, amibe a kérdező processzora való, de nem tartom hasznosabbnak. Vagy azt kell értékelni, hogy benyögted, hogy szerintem az "amd szar"?
2015. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Valószínűleg oka van, hogy a kérdező 7850k-t szeretne. Lehet pl, hogy nem kíván vga-t használni, lehet ultra mini gépházba építkezik... stb.

Ezt nem tudjuk.


A kérdésre a választ fentebb megkapta, hogy FM2+ socketes alaplap kell. Nem kell ezt túlbonyolítani.


Mind tudjuk, hogy az i5 erősebb, időtállóbb, de ha amd-t szeretne, amd-t ajánljunk. Ha lenne pénze, biztosan a számottevően költségesebb megoldásokat választaná.


(Egyébként rendkívül jók az amd procik is, sokszor tudatlanul lehúzzák őket ezen az oldalon - ez most nem ellened szól, csak megemlítem, mert kevesen ítélik meg őket objektíven)

2015. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:
100%

Itt van pl egy nirmálisabb felszeretségű lap 20 körül

[link]

2015. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!