Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopoknak alapból van +1...

Laptopoknak alapból van +1 hely az ssd háttértárnak?

Figyelt kérdés
asus-x550ze laptopot néztem ki, alapból 1tera tárhellyel, de én szeretnék +120as ssd-t berakni, ahhoz lenne hely még benne? vagy ezt valahogy felszokták tüntetni hogy nincs vagy van?

2015. nov. 25. 09:33
 1/3 hypno ***** válasza:

Jellemzően NINCS egy plusz hely egy SSD-nek.

Általában az optikai meghajtót szokták beáldozni, a +1 háttértár beépítéséhez.

Ehhez lehet kapni beépítőkeretet, aminek olyan a formája, mint egy laptop ODD-nek.

2015. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Nincs. Van amelyekben van m-Sata port, ahova lehet SSD-t is tenni. Az említett laptop leírásában nem szerepel, hogy lenne ilyen port.

A másik megoldás, hogy a DVD helyére veszel egy beépítő keretet és oda beteszed az SSD-t, vagy az SSD megy a HDD helyére, és a HDD jön az ODD helyére.

2015. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, és érdeklődnék még hogy ASUS X554LJ XO220D laptophoz van bővíthető port ssd-re? ezt a kettő laptopot néztem ki, és mintha ehez látnék most, de azért jó lenne biztosra hogy tényleg van e
2015. nov. 25. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!