Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX-6300 és AMD FX-8320E...

Xdgood kérdése:

AMD FX-6300 és AMD FX-8320E közül szeretnék választani. Szerintetek megéri az a plusz kb7000ft?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 15:38
 1/9 hypno ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megér 7000 ft-ot.
2015. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 szerintem arra gondolta hogy maga az AM3+ nem eri meg

ha nem akkor most en szolok:D


amugy 8320E ertekaranya jobb mint a 6300 é


8320E mivel ilyen olcso arban van igy a 8320 tol is jobban megeri


mar csak azt kelene tudni miert ilyen olcso:D


de persze ez csak akkor ha am3+ hoz ragaszkodsz

amugy nem erdemes


6300 kb. 2eve volt jo veteles akkor is inkabb csak a felszinen tünt annak habar ha jol emlekszem 25ezerert is sokaig ment szoval...


ma mar modernebb megoldasok kiszoritották am3+ t 6300 t is igy

2015. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha abszolút biztos kihasználod a 8 programszálat, akkor meg. Ha még a hatot sem biztos (mert például játszani veszed), akkor még lassabb is lehet a 8320E.


**én a magam részéről egyiket sem választanám. Ha mindenképp AMD kell, akkor várd meg a következő generációt (Zen).

2015. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amikor bejottek az amd fx ek azt hajtogadták sokaig


"amd jatekra, intel munkara", "amd konfig olcsobban kijon"

:D pedig mar akkor munkara tervezte amd a fx eket


most azt hajtogatják: "intel jatekra, amd munkara" eddig eljutotak par ev alatt

addig nem hogy jatek es munka sem egyféle van...


ezek "közhely szövegek" kerdezö semmit sem mondanak


#4 csak a nosztalgia eszembe jutot semi mas celal nem irtam, mint ha ne lenne igaz amit irsz


de kerdeshez ragaszkodva ha mar valssztani kell mindentol fuggetlen a 2 kozul 8320e t venném


ellenben mint leirtam vagy tucatszor es masok is am3+ ba lenyegeben semilyen celal nem erdemes fektetni


netan ha abszolut biztos vagy hogy fx szaljaibol elonyod lesz (ez esetben szinten egyertelmu hogy a 8 szalasal jarsz jobban)

tuninngolni ezt is lehet az fx8E t ha rgyszalas teljesitmenyre is szukseged van neha (persze akkor egy jo cpu huto nem art) itt jonne szep sorjaban kepbe hogy am3+ al dragaban josz ki vagy legalabis ugyan anyiba mint egy i5 os konfiggal...


Sziasztok

2015. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én inkább úgy halottam hogy az AMD a szegény ember gamer gépe. Igazság szerinte csak játékra lenne meg esetleg rajzolásra. Ha nem amd3+ foglalatút választok akkor milyet szerintetek?
2015. nov. 26. 11:38
 7/9 A kérdező kommentje:
én az intelekért nem igen voltam oda soha. És hasonló teljesítmény konfig nekem már túl drága. Ezért gondoltam egy fx-6300 ra
2015. nov. 26. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Az i3-4170 konkrétan 3 ezer forinttal drágább az FX-6300-nál, és ezt, vagy még többet is, a különbséget pont meg lehet spórolni az alaplapon (és akkor még a hűtés szóba sem jött). Ott van a hasonló teljesítmény és egy fillérrel sem drágább.


Az AMD a szegény ember játékgépe téma egy városi legenda. Utoljára valamikor 4-5 éve volt igaz és valamikor 10 éve (Athlon FX; Athlon 64 korszak) ette bele magát a köztudatba. Mára se nem jobb, se nem olcsóbb.

2015. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a segítséget mindenkinek
2015. nov. 26. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!