Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 780 Ti kábel probléma?

780 Ti kábel probléma?

Figyelt kérdés
Vettem egy 780Ti kártyát. A helyzet a következő. Egy ATX switching power 550V-os táphoz van kötve. Ez egy 6 pines táp . Na már most amikor bekapcsolom a gépet azt írja hogy "please power down and connect pcie power cable for this craphic card". Nézegettem és a dobozban van egy átalakító ugye egy 2x6,8-as pines kábel. De a 6-ost és a 8-ast nem lehet egymás mellé rakni és külön külön meg ugyanezt írja. Mi lehet a probléma?

2015. nov. 26. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan mintha biztosító kötél nélkül mennél el hegyet mászni, kb ennek teszed ki a VGA-t....


Ehhez egy minőségi táp kell, nem valami kokány sz@r amire rá van írva az 550W....

2015. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
550w-os m-tech? Na szép :D Nekem volt hasonló gagyi tápom (npower 400w xd) Többször volt olyan, hogy magától lekapcsolt a gép xD Tegyél fel egy új kérdést, és kérj tápot.
2015. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!