Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a bajja a sony z 3...

Mi lehet a bajja a sony z 3 compactomnak?

Figyelt kérdés
1. Probléma elég hamar lemerül nem.régi megkimélt nincs még egy éves. 2. Van hogy lefagy van hogy több alkalmazás magátol le áll ilyenek mint pl tulmeleg szabályzó, bilentyüzet, hétér világitás,com.android ,testre szabott beálitások ,memória . Stb nem tudom mindent le írni mert hosszú a lista . Legutóbb akkor történt ilyen amikor játszodtam egy játékon es jött egy viber üzenetem fontos hogy a játékon kivül nem volt meg nyitva más .azon kivül még olyat is csinál hogy dobál a hálótatról .

2015. nov. 27. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
gondolom telepakoltad minden szarral a google playről. rakd vissza gyári álapotúra a telódat, akkor minden letörlődik róla.
2015. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!