Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fm2+ alaplapot ajánlaná...

Milyen fm2+ alaplapot ajánlanátok manapság egy jó kis HTPC konfighoz?

Figyelt kérdés
Mini ITX ne legyen; viszont mindenképpen kellene legalább 1 PCI az X-Fi Elite Pro-hoz. Tulajdonképpen e miatt kell az új deszka..
2015. nov. 28. 15:21
 1/7 hypno ***** válasza:

[link]

Nagyjából ez a jelenlegi választékFM2+ mATX lapokból. tulajdonképpen választhatoda neked legjobban tetszőt, de mivel a legdrágább is alíg kerül többe 20 ezer forintnál, szerintem célszerű a legújabb chipsetekkel (A88X) szereltek közül lőni egyet.

2015. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod...belekukkantottam a felhozatalba; hát szinte forma-forma mind, csak a gyártó különbözik. Szerinted Asrock vagy Gigabyte?
2015. nov. 28. 18:15
 3/7 hypno ***** válasza:

Még soha nem volt Gigabyte alaplapom. (Semmi személyes, csak történelmileg így alakult.)


Szóval nem tudom megmondani melyikkel járnál jobban. Az AsRock nekem szimpatikus, az Asus is, de Gigabyte is.


Esetleg megnézheted, hogy melyiken van jobb hangchip, vagy optikai kimenet.

A bővítő slotok elrendezése mennyire passzol az elképzeléseidhez, meg hasonlók.

2015. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hypno ***** válasza:
Vagy lényeges lehet, hogy melyiken van több tápáramkör.
2015. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostani HTPCmben is Asrock Qc5000itx/wifi van...pci csatlakozó nélkül; azt benéztem :( :) amúgy teljesen rendben van...de xfi nélkül nem muzsikál jól sem a Z5500 sem a Gigaworks S750 ; mozi rajongó vagyok! :)
2015. nov. 28. 19:39
 6/7 hypno ***** válasza:

Ha csak a PCI slot hiányzik miért nem oldod meg egy PCI-e > PCI adapterrel?

[link]

2015. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogy az emulálás vagy nevezzük inkább konverzió miatt jól működne-e a hangkártya...
2015. nov. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!