Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri húzni a processzort?

Megéri húzni a processzort?

Figyelt kérdés

2,6 ghz-ről 2,9-re húztam fel fesz. emelés nélkül.

Amint a képeken is látszik összességében jobb eredményt ér el,de sokkal instabilabb,több helyen kevesebb pontot ér el mint sima állapotában


2,6ghz

[link]



2,9ghz

[link]


3ghz-nél már nem is bootol a gép fesz.-t meg nem engedi növelni


2015. nov. 28. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

(Már bocsi, de) aki ilyen kérdést rak fel és nem ért a témához az ne húzogasson semmit.

Tuningolni akkor éri meg, ha +500-600MHz-el vagy ennél többel növeljük az alap órajelet. Vagy, ha alap órajelen nem hajtja ki a proci a videokártyát.

2015. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
érdekli a f***m a tuningolás,csak a akad még a 720p jutyub videó is ezen a szaron,és barátnőm állandóan panaszkodik rá,gondoltam csinálni kéne vele valamit.Nem hinném hogy 2 magos processzoron 3 gb ramon meg hd5570 vga-n akadnia kéne a videóknak,mert 2 éve még simán mentek,próbáltam ujratelepiteni másik böngésző minden driver fönt van de tököm ki van már az egésszel
2015. nov. 28. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora neted van? Itt nem a gépeddel van gond. Milyen böngészőt használsz? Monitorod is 720p?
2015. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Monitoromnak 1280x1024 a felbontása.Speedtest-nél a letöltési seb. 7,5 Mbps.Chrome-ot használok,de akad a többiben is,és akkor is ha megvárom míg betöltődik a videó.
2015. nov. 29. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A neted a gyengepont. 7.5megabit/second a letöltésed, 8-al kell osztani és megkapjuk, h hány megabájt/másodperc a letöltés. 7.5:8= ~1mb. HD-hoz, h akadásmentesen menjen a filmnézés egy 20-30megabit/másodperces (2-3megabyte/másodperc) letöltési sebességű net kellene.
2015. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!