Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megszüntetni az...

Virágh Attila kérdése:

Hogyan tudom megszüntetni az egér késését?

Figyelt kérdés

Az egér Cooler Master Storm Octane.

Néztem frekvencia tesztet programmal, 1000Hz+ t mér gyors mozgásnál, lassúnál 200-500 között, s úgy olvastam ez jó.


A tv ami megjeleníti a gépet egy Samsung 32" 3D led, 75Hz-en, ez a freki is elvileg jó.


Amire tudok gondolni, még hogy a tv válaszideje lehet kisebb, vagy talán a HDMI lassú az egérnek.


Vannak ötleteitek mi lehet a gond, vagy mivel lehetne kísérletezni?



2015. nov. 29. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
1000Hz frissítés a lehető legjobb, mert az azt jelenti, hogy a késleltetése 1ms. A tv frekvenciája általában semmit nem jelent, ugyanis a legtöbb virtuálisan alakítja át a beérkező 30 vagy 60hz-es jelet, azaz valójában magasabb a késleltetés, ehhez még a tévéknél gyakori magas válaszidő is hozzájön (mivel tévénézéshez mindegy mennyi). Az alaplaptól is függ, hogy mennyire jól képes kezelni gamer kiegészítőket.
2015. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm

MSI GAMING 970 lap van benne

2015. nov. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!