Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo ThinkPad-ből melyik a...

Lenovo ThinkPad-ből melyik a leginkább játékra is alkalmas darab?

Figyelt kérdés
TUDOM hogy a ThinkPad laptopok elsősorban üzleti célokra lettek fejlesztve, megbízhatóság, biztonság, strapabírás, extrém körülmények, stb, tehát prémium laptopokról beszélünk, és méregdrágák... TUDOM, hogy harmadannyiból kapok más márkából hasonlóan erőset (játszás szempontjából) de én márkahű vagyok, és nem sajnálom rá a többlet pénzt. Tehát, melyik ThinkPad az, amelyikbe a legerősebb GPU van, és talán elvisz néhány újabb játékot?

2015. nov. 29. 15:16
 1/5 T/Z ***** válasza:
Keresgess, aztán itt meg tudod nézni, a VGA mit tud:
2015. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 T/Z ***** válasza:

Lemaradt a link.

[link]

2015. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ThinkPadet felejtsd el, ha játszani akarsz. Nem erre lettek kitalálva. Ha márkahű vagy, akkor Lenovo Y50-70, vagy Y70 Touch.
2015. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 T/Z ***** válasza:
Ez így van, Thinkpadben nincs "gamer" kártyával szerelt verzió.
2015. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát valahol sejtettem... azért köszi a választ... Nem értem, ha már ilyen drágák, akkor miért nem fér bele egy jó videókártya az árba? Vannak thinkpad-ek 800.000 forintért, meg még többért is. Igazán rakhatnának legalább az egyik szériájukba egy erősebb kártyát.
2015. dec. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!