Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock H97 PRO4 alaplapnál...

Asrock H97 PRO4 alaplapnál hogyan tudok Windows 7-et telepíteni, hogy MBR legyen a végeredmény, és ne GPT?

Figyelt kérdés
Át lehet állítani UEFI-ben a telepítés előtt, hogy a régi BIOS szerint szeretnék telepíteni? Ha igen, hogyan?

2015. nov. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudtad telepíteni a windowst mert telepítéskor kiírta hogy nem tud mbr re vagy gpt re telepíteni ?

ha ez a probléma akkor így csináld : amikor telepítesz és a nyelv meg hasonlóknál vagy nyomod a tovább akkor azután ugye középen megjelenik a telepítés gomb , itt megálsz nem nyomsz a továbbra hanem fogod kiveszed a telepítőd cd vagy pendrive vársz 15 másodpercet visszarakod a telepítőt és utánna nyomsz a továbbra és így simán tudod telepíteni

Én így jártam eztán a trükk után simán tudtam telepíteni a win 7 et

2015. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem ez a gond. Az UEFI miatt GPT-re telepít, de nekem MBR kellene. Két partíció van. Arra gondoltam, az egyikre felrakom ahogy sikerül, majd a másikat formázom MBR-re, aztán új telepítéssel mindkettőt formázom és az MBR-re megy a telepítés. Legalábbis azt olvastam, hogy nem állítja vissza GPT-re, ha nem törlöm a partíciót.
2015. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!