Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret vegyek 20...

Milyen gamer egeret vegyek 20 ezer körül (CSGO-hoz)?

Figyelt kérdés
én Steelseries Rival , Sensei , sensei RAW , Logitech g502 -t néztem. De szeretnék valami könnyű egyszerű, nem túlbonyolított egeret. Melyik lenne a legjobb Counter Strike: Global Offensive hez?

2015. dec. 2. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Logitech g100s , 11 ezer ft , tökéletes súly érzékenység , fogás ( bár ez utóbbi elég szubjektív ).
2015. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1a

Nem fikázod. Nincs túlbonyolítva. 400 DPI a felbontása, 2.1 m/s ig használható, az irányítása 1 m/s ig tökéletes. Ami bőven elég normál használatra. Megfelelő skillel párosítva halomra fogod vele ölni a ruszkikat.

2015. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg olvasd el ezt.

[link]

2015. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
A Senseit felejtsd el (ratyi lézeres szenzor), a g502 pedig dögnehéz. A fentiek közül a Rival.
2015. dec. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
logitechet semmiképp, sensei sem az igazi, rivalom volt, söt még mindig megvan nemrossz egér de azt sem ajánlom már annyira, ha ajánlhatok akkor zowie EC1-A ha kis sensivel nyomod, és tenyeresen fogod, nekem eddig ezjött be a legjobban teljesen egyszerü egér de nagyon zorall, lanon is rengetegen nyomják ezzel az egérrel, csak a zowie kat ajánlanám most messze veri a steelseriest
2015. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
minek kell 20 ezerért egeret venni? én globált lövöm 470 ft-os teszkós egérrel :'D 3 éve ezt használom, az előtt volt 2 hétig 5000Ft-os dobhattam ki.
2015. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

"globált lövöm" kifejezés az olyan, hogy közelben se vagy. Azt is vedd figyelembe, hogy nem minden global global.

Ha azt mondod: global vagyok és ezzel az egérrel mentem fel oda, máris más.


Egy pocsék szenzorú egérrel nem igazán jó játszani.

2015. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Viszont #6-nak is valamelyest igaza van. Egy olcsó egérrel is meg lehet lőni. Nem az egértől lesz valaki pró hájg játékos. Egy olcsó egérrel is lehet valaki Top1.
2015. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"az előtt volt 2 hétig 5000Ft-os dobhattam ki."


Ez viszont gáz, mert 1, esetleg 2 év garanciát szoktak adni az új egerekre; feltéve, ha újan vetted.


Egy FPS játékhoz nem kell sok plusz gomb. Fő a kéynelem és a pontosság. De pl. a Logitech G502 Proteus Core, Razer Naga Epic Chroma, Corsair Vengeance M65 vagy Razer DeathAdder is jó választás lehet.

2015. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tp-link tp válasza:
Szerintem nem éppen a márka a lényeg ... jobban utána kéne nézned dolgoknak ... a pontosság,kényelem,dizajn és főleg a szenzor a meghatározó... nézz meg teszteket, keress utána oldalakon vagy youtubonszenzoraiknak...Pixart szenzorosat ne vegyél !!úgy tudom azok szarok... írj ha találtál valamit...☺
2016. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!