Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Berreg a laptop hűtőm reggel...

Nazdnb kérdése:

Berreg a laptop hűtőm reggel óta, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma reggel folyamán elkezdett hangoskodni a laptopomba a hűtő, most elvittem egy szervizbe, és azt mondták, hogy 17+áfa amit most nem szívesen tennék, karbantartást most 8ért csinálták...


Próbáltam utána olvasgatni, hogy lehet csak csapágyas, meg kell olajozni, stb, elmozdult, lehet semmi baja.


Ők a cserét javasolták, de még eletembe nem voltam ebben a szervizben, nagyon még nem volt rá szükségem.


Szerintetek mit kellene tegyek?



2015. dec. 3. 13:01
 1/2 hypno ***** válasza:

Ráköltöttél 8 ezer forintot. Ennyi pénzért kitisztították a hűtőt, amit egy csvarhúzóval és a villanykörte csere, meg a kismegszakító visszakapcsolás szintű műszaki érzékkel te is meg tudtál volna csinálni, ha nem olyan laptopod van, amit apró darabokra kell szedni a cseréhez.


Ha felzajosodk a ventilátor, akkor lehet ugyan olajozni, ideig óráig használ is, de a csere általában elkerülhetetlen.


Az Aliexpress-ről, meg az Ebay-ről kb 5 dollárért még ingyen házhoz is szállítják.

2015. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:

Kiegészítés:


Ha a YouTube-n rákeresel, hogy

"Removing and Cleaning the CPU fan in the A TE GÉPED TÍPUSA Laptop"

akkor szinte biztos, hogy találsz videót arról, hogyan kell a gyakorlatban végrehajtani.

2015. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!