Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki-be kapcsoló monitor, mi a...

Fr3nky1012 kérdése:

Ki-be kapcsoló monitor, mi a hiba? Adott a gép amibe Amd Radeon hd 5700-as videokártya van. Hdmi-n rá van kötve a tv (másodlagos) A Dvi csatlakozón megy a monitor (ez az elsődleges).

Figyelt kérdés
Az eset út történt, hogy sorozatot tettem a tv képernyőjére, a monitoron neteztem. Semmi letöltés vagy frissités nem történt közben. Egyszer csak a monitor random össze vissza ki be kapcsol. Kábelek, csatlakozók, driver ellenőrizve. Azóta rendszer újratelepités is volt. Másik monitort is dugtam rá avval is ezt csinálja. Tehát a videokártyával valami. ÉS a TV a HDMI-n keresztül tökéletesen fut (most ezt használom monitor helyett). Van a vidikártyán egy másik DVI csatlakozó ha oda dugom a monitort ugyanez van. Tehát a evvel lehet valamit kezdeni, vagy kuka lesz a kártya?

2015. dec. 4. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!