Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP Hyper 500 mennyire megbízh...

FSP Hyper 500 mennyire megbízható tápegység?

Figyelt kérdés
85% os hatásfokú

2015. dec. 4. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig semmi problémám nincs vele.
2015. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában az FSP megbízható tápokat készít, nehéz vele mellényúlni. A hatásfoknak nincs köze a teljesítményhez és a minőséhez. Jelen esetben is annyit jelent, hogy 500W leadásához 588W-t vesz fel a konnektorból, ahol 88W a hővé alakuló veszteség. Persze gyakorlatban nem valószínű, hogy 500W-t le kell majd adnia a tápnak, de mondjuk 350W leadáslhoz kb 411W-t fog felvenni és 61W-nyi hőt kell lehűteni.
2015. dec. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Antec VP belével osztozkodik, ami majdnem feleannyiba kerül. Irodai/általános használatra és egyszerű játékokra teljesen ideális.


Nem ár/érték arányos, és amint látod ennyiért lehet jobb tápokat kapni. Habár a felépítése teljesen korrekt, a ventilátor még mindig csapágyproblémákkal küszködik és erősen melegedik, ahogy a többi belépőszintű fsp táp is. Egyedül az 5 év garancia az, ami gondolkoztatóba ejt.

2015. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

azert jo lenne tudni pontosan mivel is

mert az ujak 1db 12V agasak

vagy talan regebben csak elirták ezt? mert ugy lattam a regi hyper leiras fent sincs fsp oldalan csak 1agasaké...


amugy meg nem is igazan latam ezt mikor nezegetem tapokat

es kb. 16-17 ert mennek ezek eddig az arig egesz nagy valasztek van ha csak nem 5ev gari fontos


nem tul kecsekteto az sem hogy rengeteg mukodeskeptelent viszakuldtek gariba...

2015. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja, az uj az az S es Hyper S ez az 1agas

antec vp bol 1 agast még nem lattam eddig

2015. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2015. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az S szériáról nincs sok teszt, ezért nehéz véleményt mondani.
2015. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


mivel a modu M is egy agas ezert talan lehetseges hogy ennek a nem modu valtozata

ha jol emlekszem a modu joval kesobb jelent meg es talan akkor vele egyutt az uj S esek is

2015. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!