Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűt és egeret...

Milyen billentyűt és egeret válasszak?

Figyelt kérdés
Kb. 50000 Ft.-ig

2015. dec. 5. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen szempontok alapján? Jót.
2015. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egér: [link]


Billentyűzet: [link]

2015. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp állítható DPI gombbal rendelkező egeret, és nem rossz tulajdonság az sem ha az egér rendelkezik néhány plusz gombbal is mivel ezeket a gombokat kedved szerint állíthatod be ( pl. az én egeremen 2 plusz gomb található ( Genius Maurus X ) és én ezeket másolás, beillesztés parancsra állítottam be ) Ha szeretnél valamilyen extrát az egereden látni akkor nyugodtan válassz olyat ( pl. ledekkel felszerelt )


Billentyűzeteknél annyi eltérés van, hogy az egyik halkabb a másik hangosabb amikor lenyomunk egy billentyűt. És persze ezek is rendelkeznek extrákkal ( lásd: [link] )


De ha személyesen kellene ajánlanom egy klaviatúrát és egeret akkor én ezeket mondanám:


Egér: [link]


Billetyűzet: [link]

2015. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, miket ajánlgattok ennek a jobb sorsra érdemes társunknak? Lézeres egereket meg membrános billentyűzeteket? 50 ezerből már egy csúcs optikai egér és egy jó mechanikus billentyűzet is kijön.

Kérdező, inkább a Prohardver idevágó topicjaiban érdeklődj, ott nem félreinformált tizenévesek, hanem igazi profik adnak tanácsot:

[link]

[link]

2015. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Genius vagy logitech egeret; és ha lehet, akkor vezetékes optikait, és ne lézerest!
2015. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!